momenti novinky
Sametová lavice Fargo 120 x 45 cm
Kód: RI-S4549-KHAKI-VELVETSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Toužíte po útulném a zároveň stylovém obývacím prostoru, kde vládne nábytek příjemných materiálů a čistých, jemných barevných tónů? Dolaďte interiér designovou lavicí Fargo od značky Richmond Interiors. Její sametové čalounění bude potěšením pro vás i vaší návštěvu. Lavici můžete použít jako originální sedadlo navíc ke konferenčnímu stolku. Ve stejné látce u nás najdete také spoustu křesel i pohovek od značky Richmond, se kterými bude lavice perfektně ladit.
Pozn.: Zobrazené čalounění je Khaki 903.
#tab-Péče o produkt#
Celý produkt doporučujeme čistit měkkým kartáčem. Vyhněte se silnému tření nebo náhlým prudkým pohybům. Nepoužívejte vysavač. K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Poté můžete přistoupit k odstranění skvrny pomocí neutrálního čisticího prostředku a vody. Znečištěné povrchy čistěte jemnými krouživými pohyby. Po odstranění skvrny nechte tkaninu uschnout při pokojové teplotě.
#tab-Péče o produkt#
#tab-Vzorník čalounění#
Zvolte si odstín, který dokonale ladí s vaším stylem a interiérem. Pokud si přejete jinou variantu čalounění, rádi vám zašleme vzorník látek. Pro zaslání vzorníku stačí kontaktovat naši zákaznickou podporu na chatu, telefonu nebo e-mailem.
#tab-Vzorník čalounění#
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 20 kg |
| EAN: | 8720621675396 |
| Materiál: | Samet |
| Barva: | Béžová |
| 3D modely: | Ano |
| Materiál podnože: | Plast |
| sklad: | Do měsíce |
| výška: | 42 cm |
| šířka: | 120 cm |
| hloubka: | 45 cm |
| hmotnost: | 12 kg |
| čalounění: | Samet (100 % PES) |
| Typ látky: | Quartz Khaki 903 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.