Heureka hodnocení 97 %
Béžová sametová podnožka Aveiro 75 x 75 cm
Kód: COS_POUF_184_F1_AVEIRO8Související produkty
Detailní popis produktu
Podnožka Aveiro je stylovým doplňkem, který do interiéru vnese ještě více pohodlí, elegance a uvolněné atmosféry. Její měkké tvary a minimalistické linie dokonale navazují na design celé kolekce Aveiro a snadno ji sladíte s pohovkou i křeslem ve stejném stylu. Skvěle poslouží jako pohodlná opora pro nohy, extra místo k sezení i praktický doplněk pro chvíle odpočinku. Aveiro vynikne v moderních, minimalistických i japandi interiérech, kde podtrhne útulný a harmonický charakter prostoru. Kolekce je dostupná v několika typech čalounění včetně sametové látky Casino, která zaujme jemným leskem, hebkým velurovým povrchem a elegantním vzhledem. Látka je zároveň odolná vůči oděru i poškrábání, snadno se udržuje a díky úpravě omezující vstřebávání tekutin je ideální pro každodenní používání.
Pozn.: Interiérová fotografie je pouze ilustrativní.
#tab-Péče o produkt#
Celou podnožku doporučujeme čistit měkkým kartáčem. Vyhněte se silnému tření nebo náhlým prudkým pohybům. Nepoužívejte vysavač. K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Poté můžete přistoupit k odstranění skvrny pomocí neutrálního čisticího prostředku a vody. Znečištěné povrchy čistěte jemnými krouživými pohyby. Po odstranění skvrny nechte tkaninu uschnout při pokojové teplotě.
#tab-Péče o produkt#
#tab-Vzorník čalounění#
Zvolte si odstín, který nejlépe ladí s vaším stylem a interiérem. U vybraných pohovek a křesel najdete PDF vzorník látek v sekci „Ke stažení“. Pokud si přejete fyzický vzorník, kontaktujte prosím naši zákaznickou podporu prostřednictvím chatu, telefonu nebo e-mailu.
#tab-Vzorník čalounění#
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podnožky |
|---|---|
| Hmotnost: | 20 kg |
| EAN: | 5907114582161 |
| Materiál: | Samet |
| Barva: | Béžová |
| Materiál podnože: | Plast |
| Šířka: | 75 cm |
| Výška: | 41 cm |
| Hloubka: | 75 cm |
| Výška podnože: | 4 cm |
| Max. nosnost: | 150 kg |
| Hmotnost: | 13 kg |
| Čalounění: | Samet |
| Typ látky: | Casino Lion |
| Martindale: | 100.000 |
| Certifikace OEKO-TEX: | Ano |
| Podnož: | Černý plast |
| fv_Barva: | #BDA186 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Cosmopolitan Design tvoří nábytek pro ty, kteří chtějí, aby jejich domov byl víc než jen funkční prostor – místo, které má charakter i vlastní energii. Pohovky, křesla i podnožky této značky nejsou jen místem k odpočinku, ale promyšlenými prvky, které dokážou prostoru vtisknout jedinečnou atmosféru. Značka citlivě sleduje, jak se mění způsob, jakým žijeme, a přináší nábytek, který odpovídá potřebám současného člověka – kombinuje vizuální originalitu s pohodlím a praktičností. Cosmopolitan Design věří, že domov má být zrcadlem osobnosti těch, kteří v něm žijí. Proto staví své návrhy na různorodých tvarech a barevných kombinacích.