-10 % na vše | Jarní radosti
Béžová stolní lampa J-line Maos
Kód: J-40842Související produkty
Detailní popis produktu
Jste fanoušky originálních tvarů a netradičních nápadů v designu? Právě pro vás bude perfektní stolní lampa Maos od značky J-line. Atypicky a originálně řešená podstava je vyrobena z bílého papírmaše, stínidlo je vyhotoveno z béžové látky. Světelným zdrojem je jedna žárovka typu E27, díky tomu máte jistotu, že velice snadno najdete širokou nabídku odpovídajících žárovek. Maos bude skvělou variantou, chcete-li oživit váš boho nebo eklektický interiér.
Pozn.: Lampa není vhodná do venkovních prostorů.
Pozn.: Žárovka není součástí balení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 5400924408428 |
| Materiál: | Papír |
| Barva: | Bílá, Béžová |
| Počet žárovek: | 1 |
| Závit: | E27 |
| Výška: | 70 cm |
| Šířka: | 45 cm |
| Hloubka: | 35 cm |
| Stínidlo: | Látka |
| Lampa: | Papírmaš |
| Světelný zdroj: | 1 x E27 max 40W |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.