-10 % na vše | Jarní radosti
Béžová stolní lampa J-line Zulino
Kód: J-40838Související produkty
Detailní popis produktu
Jste příznivci originálních nápadů v designu? Pak vás jistě zaujme stolní lampa Zulino od belgické značky J-line! Originálně řešená podstava je vyrobena z bílého papírmaše, kterou doplňuje béžové látkové stínidlo. Tato kombinace materiálů působí velice elegantně a zapadne do všech světlejších interiérů. Zulino bude skvělou variantou, chcete-li oživit váš domov i komerční prostor.
Pozn.: Žárovka není součástí balení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 5400924408381 |
| Materiál: | Látka, Papír |
| Barva: | Bílá, Béžová |
| Počet žárovek: | 1 |
| Stmívatelnost: | Ne |
| Stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Závit: | E27 |
| Výška: | 52 cm |
| Šířka: | 45 cm |
| Hloubka: | 35 cm |
| Stínidlo: | Textílie |
| Podstava: | Bílý papírmaš |
| Hmotnost: | 2 kg |
| Světelný zdroj: | 1x E27 max. 40 W |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.