momenti novinky
Béžová trojmístná zahradní pohovka Relax 180 cm
Kód: 377472-NSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Zahradní pohovka Relax pro tři osoby vnáší do venkovního prostoru atmosféru klidu a neformální elegance. Konstrukce z masivníhoakátového dřeva v přírodním odstínu vyniká svou odolností a krásnou kresbou, kterou vkusně doplňuje pohodlné polstrování v jemném béžovém tónu. Díky svému čistému designu se skvěle hodí na moderní terasy i do zahrad v přírodním či skandinávském stylu, kde vytvoří dokonalé útočiště pro společné chvíle odpočinku.
Pozn.: Nábytek skladujte na suchém vnitřním místě. Pokud jej chcete nechat venku, chraňte jej na podzim, v zimě a v období dešťů nepromokavým obalem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní pohovky |
|---|---|
| Hmotnost: | 50 kg |
| EAN: | 8714713215966 |
| Materiál: | Látka |
| Barva: | Béžová, Přírodní |
| Rozpětí pohovky: | od 151 do 200 cm |
| Dekor dřeva: | Akát |
| Materiál podnože: | Dřevo |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 70 cm |
| Šířka: | 180 cm |
| Hloubka: | 90 cm |
| Výška sedu: | 38 cm |
| Šířka sedu: | 180 cm |
| Hloubka sedu s polštáři: | 54 cm |
| Výška opěradla s polštáři: | 35 cm |
| Výška podnože: | 20 cm |
| Váha: | 38 kg |
| Max. nosnost: | 90 kg na sedadlo |
| Čalounění: | 100 % Polyester |
| Konstrukce: | Akátové dřevo |
| Polštáře: | 100% polyester |
| Výplň: | Polyfibrem, pěna |
| Vyžaduje montáž: | Ano |
| Certifikace FSC: | Ano |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Baví vás stylové interiéry s výjimečnou atmosférou a jemnou patinou starých časů? U osobité značky WOOOD najdete přesně to, co hledáte. Holandský výrobce nábytku ve svých designech klade důraz na kvalitu a v žádném případě nepodceňuje sílu detailu. V portfoliu WOOOD tak na vás čeká velká porce originálních kousků v duchu atmosférického vintage a glamour stylu, ale i toho nejlepšího ze současného skandinávského designu. Tato značka má za cíl oslovit všechny se slabostí pro tradiční, a přesto stylové interiéry. Ať už se jedná o velký či malý nábytek, interiérové doplňky či osvětlení, můžete se spolehnout, že mezi nimi najdete velkou designovou lásku na mnoho let. WOOOD je perfektní volbou pro ty, kteří hledají poctivé zpracování, nadčasový vzhled a nábytek s duší!
