momenti novinky
Béžová zahradní podnožka MESONICA Soledo s bílou podnoží
Kód: MESONICA-SOLEDO-189W-0Související produkty
Detailní popis produktu
Zažijte nepřekonatelný komfort díky zahradní podnožce MESONICA Soledo z prémiového materiálu. Podnožka v nadčasové béžové barvě se pyšní pohodlným, vodoodpudivým sedákem, který si zachovává stálobarevnost. V kombinaci s kovovou, lakovanou podnoží odolnou proti korozi působí moderním a svěžím dojmem. Další výhodou čalouněné podnožky je, že se může pochlubit dlouhou životností a dá se navíc snadno čistit. Její předností je také ohnivzdornost. Podnožku můžete využít po náročném dni k odložení nohou a nebo také jako další místo k sezení. Zkombinujte podnožku i s dalšími produkty řady Soledo, která je dostupná s bílou nebo antracitovou podnoží a nabízí výběr čalounění z široké palety barev.
Pozn.: Nábytek skladujte na suchém vnitřním místě. Pokud ho chcete nechat venku, chraňte ho na podzim, v zimě a v období dešťů nepromokavým obalem.
#tab-Péče o produkt#
Celý produkt doporučujeme čistit měkkým kartáčem. Vyhněte se silnému tření nebo náhlým prudkým pohybům. Nepoužívejte vysavač. K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Poté můžete přistoupit k odstranění skvrny pomocí neutrálního čisticího prostředku a vody. Znečištěné povrchy čistěte jemnými krouživými pohyby. Po odstranění skvrny nechte tkaninu uschnout při pokojové teplotě.
#tab-Péče o produkt#
#tab-Vzorník čalounění#
Zvolte si odstín, který dokonale ladí s vaším stylem a interiérem. Pokud si přejete jinou variantu čalounění, rádi vám zašleme vzorník látek. Pro zaslání vzorníku stačí kontaktovat naši zákaznickou podporu na chatu, telefonu nebo e-mailem.
#tab-Vzorník čalounění#
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 20 kg |
| EAN: | 729927404967 |
| Materiál: | Látka |
| Barva: | Béžová |
| Materiál podnože: | Kov |
| Výška: | 40 cm |
| Šířka: | 76 cm |
| Hloubka: | 76 cm |
| Výška podnože: | 30 cm |
| Hmotnost: | 13 kg |
| Čalounění: | Látka (100% Olefin) |
| Gramáž látky: | 230 g/m² |
| Martindale: | 21.000 |
| Vodoodpudivost: | Ano |
| Ohnivzdornost: | Ano |
| Stálost barev: | 7/8 |
| Výplň: | PU pěna |
| Hustota výplně: | 30 kg/m³ |
| Podnož: | Práškově lakovaná ocel |
| Certifikace: | OEKO-TEX |
| Rozměr balíku: | 81x81x28 cm |
| Barevný kód vzorníku: | 189W |
| fv_Barva: | #D7C7BA |
| fv_Barva_podnože: | Bílá podnož |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.