Vyhrajte pohovku a poukazy
Béžová zahradní pohovka Tamires 168 cm
Kód: BI-0660602Související produkty
Detailní popis produktu
Dvoumístná zahradní pohovka Tamires kombinuje nadčasovou estetiku s pohodlím, které oceníte při každodenním posezení. Její pevná konstrukce zajišťuje stabilitu a dlouhou životnost, zatímco elegantní design se snadno začlení do různých interiérů i venkovních prostor. Ergonomicky tvarované sedadlo a područky poskytují maximální komfort při stolování či relaxaci.
Pozn.: Odnímatelné polštáře při nepoužívání sklízejte. Nábytek skladujte na suchém vnitřním místě. Pokud jej chcete nechat venku, chraňte jej na podzim, v zimě a v období dešťů nepromokavým obalem.
#tab-Péče o produkt#
Čistěte hadříkem navlhčeným v jemném čisticím prostředku a ihned osušte. Nepoužívejte abrazivní prostředky, jako jsou acetony, bělidla nebo rozpouštědla.
#tab-Péče o produkt#
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní pohovky |
|---|---|
| Hmotnost: | 50 kg |
| EAN: | 8051836560178 |
| Materiál: | Látka |
| Barva: | Béžová |
| Dekor dřeva: | Teak |
| Materiál podnože: | Dřevo |
| Výška: | 71 cm |
| Šířka: | 168 cm |
| Hloubka: | 88 cm |
| Výška sedu: | 43 cm |
| Výška područek: | 51 cm |
| Výplet: | Polypropylen |
| Čalounění: | Látka (Olefin) |
| Podnož: | Teakové dřevo |
| Vyžaduje montáž: | Ano |
| fv_Barva: | #CBC3BC |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Designový nábytek značky BIZZOTTO lze považovat za dokonalého zástupce pověstné italské elegance, smyslu pro styl a také umění žít. A není se čemu divit – tento italský výrobce je dnes skutečným rodinným klenotem, o který pečuje a rozvíjí jej už třetí generace, s více než 45 lety zkušeností ze světa interiérového designu. V nabídce BIZZOTTO najdete produkty, které se postarají o vaše maximální pohodlí doma i na zahradě. Značka se snaží ve svých produktech spojovat univerzalitu a nadčasovou krásu, špičkovou kvalitu materiálů, precizní řemeslnou práci se smyslem pro detail a také vytříbený styl, který se inspiruje tím nejlepším nejen ze současného italského designu, ale i z jiných zemí a kultur. Díky tomu je značka BIZZOTTO přístupná širokému spektru zákazníků a v podstatě každý má šanci si mezi jejími produkty najít designovku svého srdce, která promění jeho interiér ve stylové, pohodové a komfortní místo. Prohlédněte si, co jsme pro vás od této značky vybrali a udělejte si designovou radost!