Béžová zahradní židle Rilo s výpletem
Kód: 377736-ZSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Zahradní židle Rilo je přesně tím typem kousku, který promění obyčejné posezení venku v příjemný každodenní rituál. Jemně tvarovaná hliníková konstrukce v teplém hnědém odstínu působí elegantně a zároveň vzdušně. Výplet z odolného polyesteru dodává židli moderní charakter a zároveň zajišťuje pohodlné sezení, které se přizpůsobí vašemu tělu. Celek působí harmonicky a snadno zapadne na terasu, balkon i pod pergolu. Použité materiály jsou oodolné vůči povětrnostním vlivům i – díky tomu je židle Rilo nejen stylovým, ale i praktickým řešením pro váš exteriér. Součástí je navíc i odnímatelný podsedák.
Pozn.: Nábytek skladujte na suchém vnitřním místě. Pokud jej chcete nechat venku, chraňte jej na podzim, v zimě a v období dešťů nepromokavým obalem.
#tab-Péče o produkt#
Čistěte vlhkým hadříkem a jemným čistícím prostředkem. Nepoužívejte abrazivní prostředky, jako jsou acetony, bělidla nebo rozpouštědla.
#tab-Péče o produkt#
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 10 kg |
| EAN: | 8714713239801 |
| Materiál: | Látka, Hliník |
| Barva: | Béžová |
| Područky: | Ano |
| Materiál podnože: | Kov |
| Stohovatelné: | Ano |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 82 cm |
| Šířka: | 65 cm |
| Hloubka: | 58 cm |
| Výška sedu: | 48 cm |
| Šířka sedu: | 45 cm |
| Hloubka sedu: | 49 cm |
| Váha: | 24 kg |
| Max. nosnost: | 160 kg |
| Konstrukce: | Hliník |
| Výplet: | Tkané polyesterové lano |
| Podsedák: | Polyester |
| Vyžaduje montáž: | Ne |
| fv_Barva: | #9C8675 |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.