Heureka hodnocení 97 %
Béžové křeslo Arlanda
Kód: RI-213988Související produkty
Detailní popis produktu
Křeslo Arlanda vás zahalí do maximálního pohodlí díky svému organicky zaoblenému tvaru a nadýchanému polstrování. Výrazná strukturovaná tkanina v krémově béžovém odstínu vnáší do interiéru hřejivou útulnost a dotek nadčasového luxusu. Svým elegantním designem skvěle zapadne do moderních obývacích pokojů inspirovaných stylem japandi nebo soft-minimalismem. Stane se vaším nejoblíbenějším útočištěm pro chvíle odpočinku s knihou nebo šálkem dobré kávy.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Klasická křesla |
|---|---|
| Hmotnost: | 50 kg |
| EAN: | 8721009420874 |
| Materiál: | Látka |
| Barva: | Béžová |
| 3D modely: | Ano |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 74 cm |
| Šířka: | 75 cm |
| Hloubka: | 86 cm |
| Výška sedu: | 44 cm |
| Šířka sedu: | 50 cm |
| Hloubka sedu: | 46 cm |
| Váha: | 20,00 kg |
| Čalounění: | 100% Polyester - Beige angora |
| Konstrukce: | Překližka, PU pěna |
| Max. nosnost: | 160 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Luxus, který si můžete dovolit – to je filozofie nizozemské značky Richmond, která už více než 45 let přináší do interiérů eleganci, originalitu a špičkové zpracování. Z původního rodinného podniku se vypracovala na celosvětově uznávaného výrobce designového nábytku a dokazuje, že luxus nemusí být jen výsadou vyvolených. Odvážné linie, sofistikované materiály a osobitý styl – v široké nabídce této značky najdete nejen nábytek, ale také osvětlení a interiérové doplňky, které reflektují jak aktuální trendy, tak nadčasovou klasiku inspirovanou starožitným nábytkem. Designéři značky si pohrávají s výraznými materiálovými kombinacemi, odvážnými tvary i hravými detaily, které okamžitě upoutají pozornost a dodají prostoru jedinečný charakter. Ať už jste milovníci okázalé extravagance, vyznavači klasického luxusu nebo hledáte zajímavý solitér, který ozvláštní moderní interiér, RICHMOND má co nabídnout. Objevte kouzlo designového nábytku, který nejen skvěle vypadá, ale především přináší do každého domova styl, pohodlí a nadčasovou eleganci.