momenti novinky
Béžové látkové křeslo Mousine
Kód: 801138-NDetailní popis produktu
Maximální pohodlí - to je to, co z křesla Mousine vyzařuje na první pohled! Užijte si na dotek velice příjemné látkové čalounění a zabořte se do prostorného sedáku s vysokým opěradlem a opěrkami. Zvednout se z něj, to je to, co bude pokaždé opravdu těžké. Komu by se chtělo loučit s pohodlím? Mousine bude vypadat skvěle v kombinaci s výrazným stolkem, na který si budete moci odložit rozečtenou knížku nebo rozpitý hrnek s kávou.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 40 kg |
| EAN: | 8714713163410 |
| Materiál: | Látka |
| Barva: | Béžová |
| Materiál podnože: | Kov |
| Výška: | 77 cm |
| Šířka: | 73 cm |
| Hloubka: | 70 cm |
| Výška sedu: | 45 cm |
| Šířka sedu: | 53 cm |
| Hloubka sedu: | 46 cm |
| Výška područek: | 57 cm |
| Výška podnože: | 23/24 cm |
| Max. nosnost: | 90 kg |
| Čalounění: | Látka (100% PES) |
| Martindale: | 100.000 |
| Podnož: | Lakovaný kov |
| Certifikace: | OEKO-TEX |
| Vyžaduje montáž: | Ano |
| fv_Barva: | #928174 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.