Objevujte novinky každý den
Sametové křeslo Hazel
Kód: RI-S4559-KHAKI-VELVETSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Křeslo Hazel od značky Richmond s elegantně tvarovaným opěradlem a sametovým čalouněním je nutností v každém obytném prostoru. Široký a prostorný sedák garantuje pohodlné sezení a jeho ohnivzdorné čalounění zajišťuje luxusní pocit od prvního okamžiku, kdy se do něj usadíte. Prošívané detaily na vnitřní straně opěradla a lesklá podnož v mosazné barvě mu dodávají nádech nadčasové krásy. Hazel perfektně poslouží jako součást čtecího koutku nebo jako doplněk k vašemu hlavnímu sedacímu prostoru. Dostupné jsou i další barevné varianty.
Pozn.: Zobrazené čalounění je FR-Quartz 903 Khaki.
#tab-Péče o produkt#
Celý produkt doporučujeme čistit měkkým kartáčem. Vyhněte se silnému tření nebo náhlým prudkým pohybům. Nepoužívejte vysavač. K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Poté můžete přistoupit k odstranění skvrny pomocí neutrálního čisticího prostředku a vody. Znečištěné povrchy čistěte jemnými krouživými pohyby. Po odstranění skvrny nechte tkaninu uschnout při pokojové teplotě.
#tab-Péče o produkt#
#tab-Vzorník čalounění#
Zvolte si odstín, který dokonale ladí s vaším stylem a interiérem. Pokud si přejete jinou variantu čalounění, rádi vám zašleme vzorník látek. Pro zaslání vzorníku stačí kontaktovat naši zákaznickou podporu na chatu, telefonu nebo e-mailem.
#tab-Vzorník čalounění#
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 40 kg |
| EAN: | 8720621680192 |
| Materiál: | Samet |
| Barva: | Béžová |
| Materiál podnože: | Kov |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 73 cm |
| Šířka: | 71 cm |
| Hloubka: | 73 cm |
| Výška sedu: | 44 cm |
| Šířka sedu: | 61 cm |
| Hloubka sedu: | 53 cm |
| Hmotnost: | 16,5 kg |
| Čalounění: | Samet (100% PES) |
| Typ látky: | FR-Quartz 903 Khaki |
| Podnož: | Kov |
| Ohnivzdorné: | Ano |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.