Objevujte novinky každý den
Sametové otočné křeslo Maxime
Kód: RI-S4546-KHAKI-VELVETDetailní popis produktu
Luxusní design otočného křesla Maxime od značky Richmond Interiors se adaptuje v každém moderním interiéru a komerčních prostorech jako jsou hotelové lobby či glamour salónky. Čalounění z příjemné sametové látky béžové barvy doprovází zlatá kovová otočná základna. Nádherné křeslo nápaditého tvaru je opravdovou lahůdkou pro milovníky originálního a jedinečného nábytku.
Pozn.: Zobrazené čalounění je Quartz Khaki 903.
#tab-Péče o produkt#
Celý produkt doporučujeme čistit měkkým kartáčem. Vyhněte se silnému tření nebo náhlým prudkým pohybům. Nepoužívejte vysavač. K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Poté můžete přistoupit k odstranění skvrny pomocí neutrálního čisticího prostředku a vody. Znečištěné povrchy čistěte jemnými krouživými pohyby. Po odstranění skvrny nechte tkaninu uschnout při pokojové teplotě.
#tab-Péče o produkt#
#tab-Vzorník čalounění#
Zvolte si odstín, který dokonale ladí s vaším stylem a interiérem. Pokud si přejete jinou variantu čalounění, rádi vám zašleme vzorník látek. Pro zaslání vzorníku stačí kontaktovat naši zákaznickou podporu na chatu, telefonu nebo e-mailem.
#tab-Vzorník čalounění#
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 40 kg |
| EAN: | 8720621673798 |
| Materiál: | Samet |
| Barva: | Béžová |
| 3D modely: | Ano |
| Materiál podnože: | Kov |
| sklad: | Do měsíce |
| výška: | 84 cm |
| šířka: | 77 cm |
| hloubka: | 80 cm |
| hmotnost: | 28,5 kg |
| čalounění: | Samet (100 % PES) |
| typ látky: | Quartz Khaki 903 |
| podnož: | Lakovaný kov |
| Otočná funkce: | Ano |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.