Heureka hodnocení 97 %
Béžové závěsné zrcadlo Kari 60 x 50 cm
Kód: BB-240084Související produkty
Detailní popis produktu
Zrcadlo Kari, vyrobené z medově tónovaného skla bez rámu, zaujme svou elegantní kombinací oblých tvarů, které působí lehce a vzdušně. Skvěle ladí s interiéry, které hledají jemné, ale přesto nápadité designové prvky. Jeho nepravidelný design přináší hřejivý dotek do prostoru a zároveň vytváří jemné odlesky světla. Tento designový kousek se stane nepřehlédnutelným doplňkem, který dodá místnosti sofistikovanost a dotek luxusu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 50 kg |
| EAN: | 8720874592969 |
| Materiál: | Sklo |
| Barva: | Béžová |
| Tvar: | Atypický |
| Výška: | 60 cm |
| Šířka: | 50 cm |
| Hloubka: | 1 cm |
| Hmotnost: | 4 kg |
| Zrcadlo: | Zrcadlové sklo |
| Rozměr balení: | 66x6x57 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.