Heureka hodnocení 97 %
Béžovo-bílá látková sluneční clona na lehátko Omega
Kód: 40418.00.115Související produkty
Detailní popis produktu
Chraňte se před sluncem – doplňte lehátko od značky Nardi šikovnou sluneční clonou, kterou snadno přichytíte na rám lehátka. Její rám je vyroben z plastového kompozitu a clona z prodyšné syntetické látky. Clona je perfektní prostředek, jak se patřičně ochránit v horkých letních dnech před riziky úpalu či spálení kůže na obličeji. Tento praktický doplněk je navržen speciálně pro lehátka Alfa, Omega, Eden a Tropico. Clonu nabízíme v několika barvách!
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 8010352800588 |
| Materiál: | Látka, Plast |
| Barva: | Bílá, Béžová |
| Výška: | 69 cm |
| Šířka: | 53 cm |
| Hloubka: | 41 cm |
| Hmotnost: | 1,5 kg |
| Rám: | Recyklovatelná pryskyřice |
| Clona: | Syntetická látka |
| Odolnost: | UV záření |
| Typ barvy: | BIANCO |
| fv_Barva: | #E3D9BB |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.