Vyhrajte pohovku a poukazy
Béžovo-hnědý zahradní set pohovky, dvou křesel a stolku Theodore
Kód: BI-0663922Související produkty
Detailní popis produktu
Zahradní set Theodore představuje dokonalou rovnováhu mezi moderním komfortem a přírodou inspirovanou estetikou. Sestava pohovky, dvou křesel a stolku vyniká precizním řemeslným zpracováním a použitím odolných materiálů, které bez problémů odolají vlivům počasí. Ergonomicky tvarovaná sedadla s měkkým polstrováním v neutrálních tónech přímo vybízejí k odpočinku a dělají z tohoto setu elegantní dominantu každé zahrady, terasy nebo prostorné lodžie.
Pozn.: Odnímatelné polštáře při nepoužívání sklízejte. Nábytek skladujte na suchém vnitřním místě. Pokud jej chcete nechat venku, chraňte jej na podzim, v zimě a v období dešťů nepromokavým obalem.
#tab-Péče o produkt#
Čistěte hadříkem navlhčeným v jemném čisticím prostředku a ihned osušte. Nepoužívejte abrazivní prostředky, jako jsou acetony, bělidla nebo rozpouštědla.
#tab-Péče o produkt#
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní a balkonové sety |
|---|---|
| Hmotnost: | 50 kg |
| EAN: | 8051836788725 |
| Materiál: | Látka, Hliník |
| Barva: | Béžová, Hnědá |
| Materiál podnože: | Kov |
| Výška pohovky: | 72 cm |
| Šířka pohovky: | 211 cm |
| Hloubka pohovky: | 89 cm |
| Výška sedu: | 40 cm |
| Výška područek: | 72 cm |
| Šířka křesla: | 96 cm |
| Hloubka křesla: | 89 cm |
| Výška stolku: | 31 cm |
| Hloubka stolku: | 120 cm |
| Šířka stolku: | 65 cm |
| Konstrukce: | Práškově lakovaný hliník |
| Čalounění: | Olefin (100% polypropylen) |
| Voděodpudivé: | Ano |
| Vyžaduje montáž: | Ne |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Designový nábytek značky BIZZOTTO lze považovat za dokonalého zástupce pověstné italské elegance, smyslu pro styl a také umění žít. A není se čemu divit – tento italský výrobce je dnes skutečným rodinným klenotem, o který pečuje a rozvíjí jej už třetí generace, s více než 45 lety zkušeností ze světa interiérového designu. V nabídce BIZZOTTO najdete produkty, které se postarají o vaše maximální pohodlí doma i na zahradě. Značka se snaží ve svých produktech spojovat univerzalitu a nadčasovou krásu, špičkovou kvalitu materiálů, precizní řemeslnou práci se smyslem pro detail a také vytříbený styl, který se inspiruje tím nejlepším nejen ze současného italského designu, ale i z jiných zemí a kultur. Díky tomu je značka BIZZOTTO přístupná širokému spektru zákazníků a v podstatě každý má šanci si mezi jejími produkty najít designovku svého srdce, která promění jeho interiér ve stylové, pohodové a komfortní místo. Prohlédněte si, co jsme pro vás od této značky vybrali a udělejte si designovou radost!