momenti novinky
Kovové ohniště Nebraska 100 cm
Kód: BI-0782456Související produkty
Detailní popis produktu
Ať už vás láká romantické posezení u praskajícího dřeva, nebo spíše zábavný večer s rodinou či přáteli u ohně, designové zahradní ohniště Nebraska od italské značky Bizzotto vám zajistí tu správnou atmosféru. Přenosné ohniště v černé barvě je vyrobeno z práškově lakované oceli odolné vůči vysokým teplotám. Užijte si kouzlené posezení venku pod hvězdami s plápolajícím ohněm. Stylové ohniště nabízíme ve dvou atraktivních barvách a rozměrech.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 20 kg |
| EAN: | 8051836538337 |
| Materiál: | Kov |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 27 cm |
| Průměr: | 100 cm |
| Hmotnost: | 13,1 kg |
| Konstrukce: | Práškově lakovaná ocel |
| Podnož: | Práškově lakovaná ocel |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.