Béžovošedý zahradní stůl Piave 120 x 70 cm
Kód: 50459.00.359Související produkty
Detailní popis produktu
Zahradní stůl Piave od značky, navržený designérem Raffaellem Galiottem, zaujme na první pohled svou vizuální lehkostí a dokonale vyváženými proporcemi. Deska z prvotřídního HPL laminátu Materia s masivním jádrem vyniká vysokou odolností vůči každodennímu používání, povětrnostním vlivům i mechanickému opotřebení. I po letech si zachová svůj původní vzhled a je nenáročná na údržbu. Hliníková podnož s matným povrchem podtrhuje moderní charakter stolu a vizuální lehkost celého provedení. Praktickým detailem jsou nastavitelné koncovky, které umožňují snadné vyrovnání i na mírně nerovném povrchu. Piave je ideální volbou pro terasy, zahrady i venkovní jídelní kouty, kde se snoubí estetika s funkčností. Je to stůl, který nepoutá pozornost okázale, ale přesvědčí čistým designem, kvalitními materiály a dlouhodobou spolehlivostí.
#tab-Péče o produkt#
Nábytek skladujte na suchém vnitřním místě. Pokud ho chcete nechat venku, chraňte ho na podzim, v zimě a v období dešťů nepromokavým obalem.
#tab-Péče o produkt#
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 20 kg |
| EAN: | 8010352555198 |
| Materiál: | HPL |
| Barva: | Béžová, Šedá |
| 3D modely: | Ano |
| Materiál podnože: | Kov |
| Výška: | 76 cm |
| Šířka: | 120 cm |
| Hloubka: | 70 cm |
| Deska: | HPL |
| Podnož: | Lakovaný hliník |
| Typ barvy: | TORTORA |
| Certifikace CATAS: | Ano |
| Max. nosnost: | 100 kg |
| Váha: | 13,4 kg |
| Designér: | Raffaello Galiotto |
| Vyžaduje montáž: | Ano |
| fv_Barva: | #81736C |
| fv_Rozměry: | 120 x 70 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.