Béžový abstraktní obraz Kave Home Talin 60 x 90 cm
Kód: LF-YG0672Detailní popis produktu
Nástěnný obraz Talin od značky Kave Home s texturovaným reliéfním motivem poskytne vašemu domovu elegantní a jemný nádech. Obraz je ideální pro nadšence do jednoduchého skandinávského stylu. Zaujme svým neotřelým zpracováním a originálním designem.
Pozn. pro čistění doporučujeme používat prachovku s jemným vlákny.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 8433840748528 |
| Materiál: | Beton |
| Barva: | Béžová |
| Výška: | 60 cm |
| Šířka: | 90 cm |
| Hloubka: | 4,5 cm |
| Hmotnost: | 2,6 kg |
| Rám: | Borovicové dřevo |
| Plátno: | Sádra |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.