-10 % na vše | Jarní radosti
Béžový bavlněný koberec WLL CUZCO 160 x 230 cm
Kód: 6100150Související produkty
Detailní popis produktu
Koberec CUZCO značky White Label Living dodá jedinečný a osobitý nádech každé místnosti. Vyroben je z bavlny a na dotek je velice hebký a příjemný. Díky neutrální barvě ho navíc můžete zkombinovat i s výraznějšími a barevnějšími kousky. Tento krásný koberec s geometrickým vzorem zaujme svým hravým designem. Dovolte tomuto originálnímu kousku pozvednout styl vaší místnosti! Slušet mu to bude u pohovky, pod jídelním stolem i v prostornější chodbě či předsíni.
Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 20 kg |
| EAN: | 8718548089006 |
| Materiál: | Bavlna |
| Barva: | Béžová |
| Délka koberce: | Od 201 do 250 cm |
| Šířka koberce: | Od 151 cm |
| Výška vlasu: | Nízký vlas |
| Výška: | 0,3 cm |
| Šířka: | 160 cm |
| Hloubka: | 230 cm |
| Koberec: | Bavlna, polyester |
| Hmotnost: | 10,75 kg |
| Vhodné do pračky: | Ne |
| Vhodné do venkovních prostor: | Ne |
| Rozměr balení: | 162x18x18 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.