Heureka hodnocení 97 %
Béžový bavlněný přehoz Mabile 180 x 260 cm
Kód: LF-X00516FA25Související produkty
Detailní popis produktu
Dodejte své ložnici nádech nenucené elegance s žakárovým přehozem Mabile, který vyniká svou jemnou strukturou a subtilním modrým detailem. Čistá přírodní bavlna přináší do interiéru hřejivý pocit a měkkost, čímž promění každé lůžko v harmonické místo pro dokonalou relaxaci.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 8447305030356 |
| Materiál: | Bavlna |
| Barva: | Béžová |
| Výška: | 1 cm |
| Šířka: | 180 cm |
| Hloubka: | 260 cm |
| Přehoz: | 100 % bavlna |
| Vhodné do pračky na prádlo: | Ano ( max. 30°C) |
| Vhodné do sušičky na prádlo: | Ano |
| Žehlení: | Ano |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.