Vyhrajte pohovku a poukazy
Béžový bavlněný teepee stan Fardin 110 x 140 cm
Kód: BV-82045904Detailní popis produktu
Dětský teepee stan Bloomingville Fardin s bavlněným potahem je ozdoben střapci, macramé dekoracemi a vlaječkami. Stan skvěle zapadne do dětského pokoje i herny či klubovny a bude pro děti skvělým úkrytem a místem ke hře. Využít ho můžete také na zahradě nebo terase. Konstrukce stanu je vyrobena z lakovaného kovu a její sestavení je opravdu snadné.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 5711173234066 |
| Materiál: | Bavlna |
| Barva: | Béžová |
| Výška: | 140 cm |
| Šířka: | 110 cm |
| Hloubka: | 110 cm |
| Konstrukce: | Lakovaný kov |
| Potah: | 100% bavlna |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.