momenti novinky
Kamenný odkládací stolek Fictus 49 x 43 cm
Kód: RI-8677Související produkty
Detailní popis produktu
Odkládací stolek Fictus od značky Richmond si získá vaši pozornost svou masivní konstrukcí z travertinového kamene, který přinese interiéru nádech luxusu a elegance. Travertin je druh vápence vyznačující se odolností a porézní texturou, která stolku dodává přirozenou krásu a časem i jedinečnou patinu. Doplňte stolek o další produkty Richmond z tohoto výjimečného materiálu a vylaďte tak váš interiér k dokonalosti.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 40 kg |
| EAN: | 8721009400500 |
| Materiál: | Kámen |
| Barva: | Béžová |
| 3D modely: | Ano |
| Výška odkl. stolků: | Střední (46-59 cm) |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 50 cm |
| Šířka: | 49 cm |
| Hloubka: | 43 cm |
| Stolek: | Kámen Travertin |
| Hmotnost: | 10 kg |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.