Heureka hodnocení 97 %
Kamenný toaletní stolek Hampton 140 x 40 cm
Kód: RI-7690Související produkty
Detailní popis produktu
Toaletní stolek Hampton od značky Richmond si získá vaši pozornost především pro svoji jedinečnou travertinovou konstrukci, která dodá interiéru nádech luxusu a elegance. Travertin je velice odolný druh kamene, který se vyznačuje přírodní krásou a časem i jedinečnou patinou. Béžová oválná deska spolu s robustní stejnobarevnou podnoží tvoří perfektní celek, který skvěle zapadne nejen do rustikálních prostorů. Využití pro něj najdete v obývacím pokoji, v ložnici nebo chodbě – je vysoce univerzální. Doplňte ho o další designovky z produktové řady Hampton, které budou společně v prostoru tvořit dokonale ladící celek!
Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 50 kg |
| EAN: | 8721009400067 |
| Materiál: | Kámen |
| Barva: | Béžová |
| 3D modely: | Ano |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 79 cm |
| Šířka: | 140 cm |
| Hloubka: | 40 cm |
| Výška podnože: | 76 cm |
| Vzdálenost podnože: | 68 cm |
| Hmotnost: | 70,8 kg |
| Deska: | Kámen Travertin |
| Podnož: | Kámen Travertin |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.