Heureka hodnocení 97 %
Béžový kovový zahradní bistro stůl FABBY 70 x 70 cm
Kód: 1001724Související produkty
Detailní popis produktu
Kompaktní bistro stolek Fabby představuje esenci moderního designu a čistého minimalismu, který dokonale dotvoří atmosféru městských balkonů i teras v severském stylu. Tento elegantní kousek, dostupný v sofistikované zelené a jemné béžové barvě, okouzlí subtilními liniemi a stabilní kovovou konstrukcí s vysoce odolnou povrchovou úpravou. Je ideální volbou pro vytvoření stylového zákoutí, kde si v naprostém pohodlí vychutnáte ranní kávu i komorní večerní setkání
Pozn.: Nábytek skladujte na suchém vnitřním místě. Pokud jej chcete nechat venku, chraňte jej na podzim, v zimě a v období dešťů nepromokavým obalem.
Pozn.: Interiérové foto je pouze ilustrační.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní bistro stolky |
|---|---|
| Hmotnost: | 20 kg |
| EAN: | 8718548109018 |
| Materiál: | Kov |
| Barva: | Béžová |
| Materiál podnože: | Kov |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 76 cm |
| Šířka: | 70 cm |
| Hloubka: | 70 cm |
| Stůl: | Práškově lakovaný kov |
| Rozměry balení: | 76 x 7 x 73 cm |
| Max. nosnost: | 100 kg |
| Vyžaduje montáž: | Ano |
| fv_Barva: | #bba78a |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Milujete v interiérech osvědčené kombinace materiálů, kvalitu a hlavně design, který se krátkodobými a pomíjivými trendy nenechá jen tak vyřadit ze hry? Představujeme vám vaší novou designovou lásku, která se ukrývá pod zkratkou WLL – značku White Label Living! Takhle mladá a svěží nizozemská značka skrývá ve své nabídce něco pro každého a dokazuje, že i kvalitní moderní nábytek může být cenově dostupný. U White Label Living vás nečekají žádné divoké trendové výstřelky. Pro nábytek a doplňky White Label Living je typická jednoduchost, čistý design a střídmé kombinace barev i materiálů, které si porozumí s celou škálou stylů současných interiérů. S designovkami z dílny White Label Living se vám snadno podaří vytvořit útulný a pohodlný domov s trendy a chic atmosférou, která vás jen tak neomrzí. Nechte se tedy vtáhnout do designové hry nadčasovosti a vytříbeného vkusu pro krásný domov současnosti!