momenti novinky
Béžový kovový zahradní stolek Bear 87 x 87 cm
Kód: 500042-ZSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Zahradní stolek Bear je navržen pro ty nejkrásnější okamžiky letních podvečerů strávených v pohodlí vaší venkovní relaxační zóny. Díky čistým liniím a hliníkovému provedení s nádechem moderní architektury se stane skvělým doplňkem do vašeho venkovního posezení. Tento kousek představuje dokonalou rovnováhu mezi funkčností a estetikou, přičemž hravě odolá i nepřízni počasí. Bear je ideální solitér, který na vaši terasu či zahradu vnese pocit klidu a vytvoří stylové zázemí pro odložení šálku kávy nebo oblíbené knihy.
Pozn.: Nábytek skladujte na suchém vnitřním místě. Pokud jej chcete nechat venku, chraňte jej na podzim, v zimě a v období dešťů nepromokavým obalem.
#tab-Péče o produkt#
Povrch se snadno čistí lehce navlhčeným hadříkem; následné osušení povrchu zajistí výsledek bez skvrn.
#tab-Péče o produkt#
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 20 kg |
| EAN: | 8714713237074 |
| Materiál: | Kov |
| Barva: | Béžová |
| Materiál podnože: | Kov |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 25 cm |
| Šířka: | 87 cm |
| Hloubka: | 87 cm |
| Výška podnože: | 20 cm |
| Šířka podnože: | 9 cm |
| Deska: | Lakovaný hliník |
| Podnož: | Lakovaný hliník |
| Odolnost vůči korozi: | Ano |
| Váha: | 14,5 kg |
| Vyžaduje montáž: | Ano |
| fv_Barva: | #CECBC6 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.