momenti novinky
Mramorový konferenční stolek Stanford 125 x 70 cm
Kód: RI-8851Související produkty
Detailní popis produktu
Konferenční stolek Stanford z přírodního béžového mramoru zaujme svou minimalistickou formou ve tvaru kvádru a luxusním materiálem. Mramorové provedení přinese do interiéru přírodní eleganci a se svou masivní konstrukcí zajistí dlouhou životnost. Perfektní kousek pro moderní obývací pokoje, kde chcete vyzdvihnout smysl pro detail a styl.
Pozn.: Vlivem přírodních materiálů mohou vznikat mírné barevné odchylky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 50 kg |
| EAN: | 8721009401453 |
| Materiál: | Mramor |
| Barva: | Béžová |
| Výška konf. stolků: | Střední (31-44 cm) |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 35 cm |
| Šířka: | 125 cm |
| Hloubka: | 70 cm |
| Stolek: | Béžový mramor |
| Hmotnost: | 132,6 kg |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.