-10 % na vše | Jarní radosti
Béžový podsedák HOUE Paon 44 x 40 cm
Kód: 12841-9292Související produkty
Detailní popis produktu
Představujeme vám podsedák Paon od značky HOUE. Podsedák je vhodný pro všechny židle ze série Paon a umocní jejich pohodlí. Je vyroben z kombinace látky Sunbrella, akrylové tkaniny a polyesteru. Podsedák díky technologii OEKO-TEX® odpuzuje vodu, nezanechává na sobě skvrny a snadno se čistí. V nabídce máme také další barevná provedení podsedáku Paon – vyberte si přesně ten, který se k vašemu nábytku hodí nejlépe!
Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.
Pozn.: Nábytek skladujte na suchém vnitřním místě. Pokud ho chcete nechat venku, chraňte ho na podzim, v zimě a v období dešťů nepromokavým obalem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 5714098024460 |
| Materiál: | Látka |
| Barva: | Béžová |
| Výška: | 2 cm |
| Šířka: | 44 cm |
| Hloubka: | 40 cm |
| Podsedák: | 97% akryl, 3% polyester |
| Designér: | Henrik Pedersen |
| Hmotnost: | 0,25 kg |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.