-10 % na vše | Jarní radosti
Béžový puf J-Line Vaskuti 50 cm
Kód: J-41513Související produkty
Detailní popis produktu
Vychutnejte si pohodlí s kulatým pufem Vaskuti od značky J-Line. Je vyroben z vysoce odolných syntetických vláken, která zajišťují dlouhou životnost a snadnou údržbu. Svým elegantním pruhovaným vzorem a kombinací bílé a béžové barvy, vám dodá do místnosti lehkost a dávku útulnosti. Díky svému jednoduchému, ale zároveň osobitému vzhledu, se stane ideálním stylovým doplňkem do různých místností – do obývacího pokoje, ložnice, ale i dětského pokoje. K dostání je i v dalších barevných variantách a navíc ho můžete sladit i s lehátkem ze stejné série.
Pozn.: Puf není vhodný pro venkovní použití.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 5400924415136 |
| Materiál: | Látka |
| Barva: | Bílá, Béžová |
| Výška: | 45 cm |
| Průměr: | 50 cm |
| Puf: | Syntetika, plast |
| Hmotnost: | 9,375 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.