-10 % na vše | Jarní radosti
Béžový ručně tkaný vlněný koberec DUTCHBONE AYAAN 170 x 240 cm s africkým motivem
Kód: 6100031Detailní popis produktu
Ručně tkaný koberec DUTCHBONE AYAAN se nechává inspirovat v africkém stylu. Přebírá charakteristický, africký motiv v béžovém barevném provedení. Zpracování z vlny je velice komfortní a příjemné na dotek. Zadní strana koberce je opatřena bavlněnou vrstvou, která koberec zpevňuje. Stylovým prvkem jsou postranní třásně, které doladí celkový vzhled. Hodí se spíše do moderně orientovaných interiérů a designového prostředí, a bude vypadat skvěle nejen v domácnosti, ale také kanceláři, komerčních prostorách apod.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 20 kg |
| EAN: | 8718548058842 |
| Materiál: | Vlna |
| Barva: | Béžová, Hnědá, Pestrá |
| Délka koberce: | Od 201 do 250 cm |
| Šířka koberce: | Od 151 cm |
| Výška vlasu: | Hladce tkané |
| Výška: | 10 mm |
| Šířka: | 240 cm |
| Hloubka: | 170 cm |
| Přední strana: | 100% vlna |
| Zadní strana: | 100% bavlna |
| Ruční výroba: | Ano |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.