Heureka hodnocení 97 %
Slunečník Orland 350 cm
Kód: BI-0795562Související produkty
Detailní popis produktu
Slunečník Orland od značky Bizzotto vynikne na každé terase inspirované středomořským stylem, kde hraje hlavní roli klid, pohodlí a nadčasový design. Díky pískově béžovému potahu s odvzdušňovacím otvorem bude působit elegantně a zároveň zajistí příjemné proudění vzduchu. Hliníková konstrukce s práškovým nástřikem je lehká, přesto velmi stabilní, a díky otočné základně o 360° a pětistupňovému polohování si stín snadno přizpůsobíte podle pohybu slunce. Praktické madlo vám umožní naklápění i do stran – takže si svůj kout ve stínu vytvoříte přesně tam, kde potřebujete.
Tip: Cementové závaží o rozměru 50 x 50 cm není součástí balení, doporučujeme použít 4 cementových podkladů o celkové váze alespoň 100 kg.
Pozn.: Nábytek skladujte na suchém vnitřním místě. Pokud ho chcete nechat venku, chraňte ho na podzim, v zimě a v období dešťů nepromokavým obalem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 50 kg |
| EAN: | 8051836204638 |
| Materiál: | Látka, Hliník |
| Barva: | Béžová |
| Výška: | 270 cm |
| Průměr: | 350 cm |
| Rozměry žeber: | 2,3 x 1,2 x 1cm |
| Rozměry konstrukce: | 5 x 7,8 cm |
| Rozsah otočení: | 360° |
| Potah: | Látka (100% PES) |
| Gramáž látky: | 200 g /m² |
| Konstrukce: | Lakovaný hliník |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.