-20 % na vše s kódem ONA2026
Béžový vlněný koberec Dille 160 x 230 cm
Kód: 3981500Související produkty
Detailní popis produktu
Ručně tkaný vlněný koberec Dille potěší každého, kdo upřednostňuje přírodní materiály. Jeho neutrální zbarvení se bude dobře kombinovat s dalšími prvky v místnosti, ať už jej umístíte do obývacího pokoje, jídelny, nebo ložnice. Vašemu prostoru dodá hřejivou atmosféru a celkově ho zútulní. Navíc si můžete vybrat ze dvou velikostí podle prostorových možností vašeho interiéru. Vaše chodidla budou od teď díky koberci Dille navždy v teple!
Pozn.: Doporučujeme pouze profesionální chemické čištění, koberec neperte, nesušte v sušičce ani nebělte.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 20 kg |
| EAN: | 5713917023684 |
| Materiál: | Vlna |
| Barva: | Béžová |
| Délka koberce: | Od 201 do 250 cm |
| Šířka koberce: | Od 151 cm |
| Výška vlasu: | Hladce tkané |
| Výška: | 1 cm |
| Šířka: | 160 cm |
| Hloubka: | 230 cm |
| Hmotnost: | 13,5 kg |
| Koberec - přední část: | 74 % Vlna |
| Koberec - zadní část: | 16 % Bavlna, 6 % Polyester, 1 % Akryl, 1 % Viskóza, 1 % Nylon, 1 % Ostatní vlákna |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.