momenti novinky
Zahradní set modulární rohové pohovky a stolku Mariel
Kód: BI-0663764Související produkty
Detailní popis produktu
Minimalismus, pohodlí a praktičnost – to je zahradní set Mariel. Jeho modulární provedení vám umožní vytvořit ideální konfiguraci pro relax na terase či zahradě. Hliníková konstrukce je pevná a odolná, zatímco měkké polštáře s vodoodpudivým potahem přinesou dokonalý komfort. Set doplňuje konferenční stolek, jehož jednoduché linie podtrhují moderní vzhled celku. Je perfektní pro ty, kteří chtějí stylový venkovní prostor bez kompromisů v pohodlí.
Pozn.: Nábytek skladujte na suchém vnitřním místě. Pokud ho chcete nechat venku, chraňte ho na podzim, v zimě a v období dešťů nepromokavým obalem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 50 kg |
| EAN: | 8051836671089 |
| Materiál: | Látka, Hliník |
| Barva: | Bílá, Béžová |
| Materiál podnože: | Kov |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 78 cm |
| Šířka modulů: | 152 cm |
| Hloubka modulů: | 85 cm |
| Výška sedu: | 35 cm |
| Výška opěrky: | 57,5 cm |
| Výška stolku: | 33 cm |
| Šířka stolku: | 82,2 cm |
| Hloubka stolku: | 82,2 cm |
| Čalounění: | Olefin (100% polypropylen) |
| Konstrukce: | Práškově lakovaný hliník |
| Stolek: | Práškově lakovaný hliník |
| Vyžaduje montáž: | Ano |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.