Heureka hodnocení 97 %
Béžový zahradní set pohovky, dvou křesel a stolku Sirius
Kód: BI-0664122Související produkty
Detailní popis produktu
Zahradní set pohovky, dvou křesel a stolku Sirius přináší na vaši terasu vytříbenou eleganci založenou na čisté geometrii a nadčasovém severském minimalismu. Lehká, ale vysoce odolná konstrukce s dřevěným dekorem harmonicky ladí s nadýchaným textilním polstrováním. Praktický obdélníkový stolek s ladně tvarovanými hranami perfektně uceluje celou sestavu a vytváří ideální centrum pro letní setkání. Proměňte svůj exteriér v luxusní venkovní obývací pokoj, který vás i vaše hosty zahalí do absolutního pohodlí.
Pozn.: Odnímatelné polštáře při nepoužívání sklízejte. Nábytek skladujte na suchém vnitřním místě. Pokud jej chcete nechat venku, chraňte jej na podzim, v zimě a v období dešťů nepromokavým obalem.
#tab-Péče o produkt#
Čistěte hadříkem navlhčeným v jemném čisticím prostředku a ihned osušte. Nepoužívejte abrazivní prostředky, jako jsou acetony, bělidla nebo rozpouštědla.
#tab-Péče o produkt#
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní a balkonové sety |
|---|---|
| Hmotnost: | 50 kg |
| EAN: | 8051836778771 |
| Materiál: | Látka, Hliník |
| Barva: | Béžová |
| Materiál podnože: | Kov |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška pohovky: | 78 cm |
| Šířka pohovky: | 158 cm |
| Hloubka pohovky: | 80 cm |
| Výška sedu: | 43 cm |
| Výška područek: | 60 cm |
| Výška opěradla: | 68 cm |
| Výška křesla: | 78 cm |
| Šířka křesla: | 70 cm |
| Hloubka křesla: | 80 cm |
| Rozměry stolku: | 35 x 115 x 69 cm |
| Konstrukce: | Práškově lakovaný hliník |
| Čalounění: | Olefin (100% polypropylen) |
| Odnímatelné polštáře: | Ano |
| Vyžaduje montáž: | Ano (částečně) |
| fv_Barva: | #CDC1B5 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Designový nábytek značky BIZZOTTO lze považovat za dokonalého zástupce pověstné italské elegance, smyslu pro styl a také umění žít. A není se čemu divit – tento italský výrobce je dnes skutečným rodinným klenotem, o který pečuje a rozvíjí jej už třetí generace, s více než 45 lety zkušeností ze světa interiérového designu. V nabídce BIZZOTTO najdete produkty, které se postarají o vaše maximální pohodlí doma i na zahradě. Značka se snaží ve svých produktech spojovat univerzalitu a nadčasovou krásu, špičkovou kvalitu materiálů, precizní řemeslnou práci se smyslem pro detail a také vytříbený styl, který se inspiruje tím nejlepším nejen ze současného italského designu, ale i z jiných zemí a kultur. Díky tomu je značka BIZZOTTO přístupná širokému spektru zákazníků a v podstatě každý má šanci si mezi jejími produkty najít designovku svého srdce, která promění jeho interiér ve stylové, pohodové a komfortní místo. Prohlédněte si, co jsme pro vás od této značky vybrali a udělejte si designovou radost!