momenti novinky
Bílá bouclé stojací lampa Radha 120 cm
Kód: BI-0826687Související produkty
Detailní popis produktu
Stojací lampa Radha v sobě spojuje sochařskou siluetu s útulností oblíbené tkaniny bouclé, která do interiéru vnáší měkkost a pocit tepla. Její štíhlý, kónický tvar oděný do krémově bílé textury vytváří v místnosti jemnou hru světla a stínu, i když je lampa zrovna zhasnutá. Tento solitér se stane nepřehlédnutelným doplňkem moderních prostorů laděných do skandinávského stylu nebo organického modernismu, kde podtrhne jejich čistotu a klidnou eleganci.
Pozn.: Žárovka není součástí balení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stojací lampy |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 8051836795037 |
| Materiál: | Látka |
| Barva: | Bílá |
| Stmívatelnost: | Pouze s chytrou žárovkou |
| Stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Závit: | E27 |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 120 cm |
| Průměr: | 34 cm |
| Váha: | 3,3 kg |
| Délka kabelu: | 180 cm |
| Lampa: | Bouclé látka |
| Světelný zdroj: | 1 x E27 max 9 W |
| Vyžaduje montáž: | Ano |
| fv_Provedení: | Kuželové stínidlo |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Designový nábytek značky BIZZOTTO lze považovat za dokonalého zástupce pověstné italské elegance, smyslu pro styl a také umění žít. A není se čemu divit – tento italský výrobce je dnes skutečným rodinným klenotem, o který pečuje a rozvíjí jej už třetí generace, s více než 45 lety zkušeností ze světa interiérového designu. V nabídce BIZZOTTO najdete produkty, které se postarají o vaše maximální pohodlí doma i na zahradě. Značka se snaží ve svých produktech spojovat univerzalitu a nadčasovou krásu, špičkovou kvalitu materiálů, precizní řemeslnou práci se smyslem pro detail a také vytříbený styl, který se inspiruje tím nejlepším nejen ze současného italského designu, ale i z jiných zemí a kultur. Díky tomu je značka BIZZOTTO přístupná širokému spektru zákazníků a v podstatě každý má šanci si mezi jejími produkty najít designovku svého srdce, která promění jeho interiér ve stylové, pohodové a komfortní místo. Prohlédněte si, co jsme pro vás od této značky vybrali a udělejte si designovou radost!