Bílá čalouněná barová židle GEORGIA 75 cm
Kód: 1001592Související produkty
Detailní popis produktu
Elegantní barové židle Georgia vnesou k vašemu kuchyňskému ostrůvku čistý severský styl a pohodlí. Oblé sedadlo s opěradlem je potažené velmi měkkou a příjemnou látkou v bílé nebo béžové barvě. Štíhlé černé nohy z kovu zajišťují skvělou stabilitu a dodávají židli moderní, lehký vzhled. Je to ideální společník pro ranní kávu i příjemné večerní posezení.
Pozn.: Interiérové foto je pouze ilustrační.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Barové židle |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 8718548107519 |
| Materiál: | Látka |
| Barva: | Bílá |
| Opěradlo: | Ano |
| Výška sedu: | Od 68 cm |
| Materiál podnože: | Kov |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 101 cm |
| Šířka: | 54 cm |
| Hloubka: | 42 cm |
| Výška sedu: | 75 cm |
| Šířka sedu: | 40 cm |
| Hloubka sedu: | 42 cm |
| Čalounění: | Látka (polyester) |
| Martindale: | 25 000 |
| Barevná stálost: | 4 |
| Výplň: | Polyuretan |
| Hustota pěny: | 30 |
| Korpus: | Překližka |
| Materiál podnože: | Lakovaný kov |
| Max. nosnost: | 150 kg |
| Vyžaduje montáž: | Ne |
| fv_Barva: | #e9e4dd |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Potrpíte si designu na jedinečnost a v interiéru toužíte po útulné atmosféře, která vás odnese daleko od starostí všedních dnů? Tak přesně tohle vám může nabídnout nábytek Dutchbone. Značka klade jak u nábytku, tak i interiérových doplňků důraz na udržitelnost a také na tradiční řemesla i ruční výrobu. Vše vnímá jako základní stavební kameny pro návrh originálních a vysoce kvalitních designových kousků, které okamžitě pozvou do každého interiéru atmosféru nabitou pohodou a stylovým komfortem. Zcela typické je pro značku použití exotických druhů dřev a dalších přírodních materiálů, výrazných barevných kovů, bohatě zdobených ornamentálních dekorů a také paleta sytých odstínů teplých barev. Pozvěte domů vůni dálek a nechte se okouzlit značkou Dutchbone!