momenti novinky
Pohovka Merrol 235 cm
Kód: RI-S5151-FR-CREAM-FUSIONSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Zažijte ztělesnění pohodlí s pohovkou Merrol od značky Richmond v krémově bílé barvě, která doplní váš prostor a bude ladit s většinou stylů interiérů. Přepychové čalounění fusion garantuje netradiční pohodlí – z pohovky se vám rozhodně nebude chtít zvedat. Díky svému současnému designu a dokonalému řemeslnému zpracování tato pohovka bez námahy kombinuje módu, funkci a poskytne vám útulné útočiště pro relaxaci. Mrkněte na další produkty z produktově řady Merrol, které také najdete v našem sortimentu.
Pozn.: Zobrazené čalounění je FR Cream fusion.
#tab-Péče o produkt#
Celý produkt doporučujeme čistit měkkým kartáčem. Vyhněte se silnému tření nebo náhlým prudkým pohybům. Nepoužívejte vysavač. K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Poté můžete přistoupit k odstranění skvrny pomocí neutrálního čisticího prostředku a vody. Znečištěné povrchy čistěte jemnými krouživými pohyby. Po odstranění skvrny nechte tkaninu uschnout při pokojové teplotě.
#tab-Péče o produkt#
#tab-Vzorník čalounění#
Zvolte si odstín, který dokonale ladí s vaším stylem a interiérem. Pokud si přejete jinou variantu čalounění, rádi vám zašleme vzorník látek. Pro zaslání vzorníku stačí kontaktovat naši zákaznickou podporu na chatu, telefonu nebo e-mailem.
#tab-Vzorník čalounění#
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 50 kg |
| EAN: | 8720621695646 |
| Materiál: | Látka |
| Barva: | Bílá |
| 3D modely: | Ano |
| Rozpětí pohovky: | od 201 do 250 cm |
| Materiál podnože: | Kov |
| S úložným prostorem: | Ne |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 70 cm |
| Šířka: | 235 cm |
| Hloubka: | 95 cm |
| Výška sedu: | 43 cm |
| Šířka sedu: | 177 cm |
| Hloubka sedu: | 60 cm |
| Hmotnost: | 80 kg |
| Čalounění: | 100% PES |
| Typ látky: | Cream Fusion |
| Podnož: | Černý kov |
| Ohnivzdorné: | Ano |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.