Heureka hodnocení 97 %
Bílá dřevěná šatní skříň Sipke 210 x 110 cm
Kód: 375936-WSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Šatní skříň Sipke od značky WOOOD nabízí velkorysý úložný prostor v nadčasovém a klidném designu. Je vyrobena z masivní borovice s certifikací FSC, která byla pečlivě broušena a opatřena světlým bílým povrchem. Dvoudveřové provedení ukrývá jednu polici a prostornou šatní tyč pro přehledné zavěšení oděvů. Jemné vertikální drážky na dvířkách dodávají skříni lehký dekorativní akcent, který podtrhuje její harmonický a nadčasový charakter. Díky neutrálnímu vzhledu se tento kousek snadno začlení do moderního, skandinávského i klasicky laděného interiéru.
Pozn.: Vlivem přírodních materiálů mohou vznikat přirozené struktury dřeva jako jsou suky, mírné praskliny apod.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šatní skříně |
|---|---|
| Hmotnost: | 50 kg |
| EAN: | 8714713184491 |
| Materiál: | Dřevo masiv |
| Barva: | Bílá |
| Rozpětí: | Od 101 do 120 cm |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 210 cm |
| Šířka: | 110 cm |
| Hloubka: | 55 cm |
| Tloušťka police: | 1,5 cm |
| Skříň: | Borovicové dřevo, HDF |
| Váha: | 58 kg |
| Max. nosnost police: | 10 kg |
| Certifikace FSC: | Ano |
| Vyžaduje montáž: | Ano |
| Počet balíků: | 2 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Baví vás stylové interiéry s výjimečnou atmosférou a jemnou patinou starých časů? U osobité značky WOOOD najdete přesně to, co hledáte. Holandský výrobce nábytku ve svých designech klade důraz na kvalitu a v žádném případě nepodceňuje sílu detailu. V portfoliu WOOOD tak na vás čeká velká porce originálních kousků v duchu atmosférického vintage a glamour stylu, ale i toho nejlepšího ze současného skandinávského designu. Tato značka má za cíl oslovit všechny se slabostí pro tradiční, a přesto stylové interiéry. Ať už se jedná o velký či malý nábytek, interiérové doplňky či osvětlení, můžete se spolehnout, že mezi nimi najdete velkou designovou lásku na mnoho let. WOOOD je perfektní volbou pro ty, kteří hledají poctivé zpracování, nadčasový vzhled a nábytek s duší!
