momenti novinky
Bílá kovová stojací lampa Nova Luce Stabile 188 cm
Kód: NOL-549602Související produkty
Detailní popis produktu
Dopřejte si dávku minimalismu v designovém funkčním doplňku – v podobě stojací lampy Stabile od Nova Luce! Ta je vyrobena z odolného kovu v elegantní bílé barvě, kterou najdete i uvnitř stínidla. Jednoduchý tvar stínidla nabízí příjemné osvětlení, jež vám posvítí například na rozečtenou knihu a dodá útulnou atmosféru celému prostoru. Lampa skvěle vynikne v minimalisticky i industriálně laděných interiérech.
Pozn.: Žárovka není součástí balení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 5212017404367 |
| Barva: | Bílá |
| Materiál podnože: | Kov |
| Počet žárovek: | 1 |
| Stmívatelnost: | Ne |
| Stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Závit: | E27, MR16 |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 188 cm |
| Rozměr stínidla: | 33 x 30 cm |
| Průměr základny: | 33 cm |
| Stínidlo: | Matný kov |
| Podstava: | Matný kov |
| Světelný zdroj: | 1 x E27 |
| Výkon: | 12 W |
| Napětí: | 230 V |
| fv_Barva: | #F1ECE8 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.