momenti novinky
Bílá koženková šperkovnice J-line Jewly 30 x 19 cm
Kód: J-46539Související produkty
Detailní popis produktu
Šperkovnice Jewly od značky J-line představuje nadčasový kousek, který vám bude dělat radost několik let a stále se neokouká. Je vyrobena z koženky a její vnitřní víko je doplněno o zrcátko, které jistě oceníte. Prostor šperkovnice můžete využít k uschování prstýnků, náramků, řetízků a hodinek, ale umístit do ní můžete také cokoliv, co nechcete ztratit. Díky praktickému uzavírání na zip je vhodná i na cestování. Šperkovnici Jewly nabízíme i v dalších barvách!
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.8 kg |
| EAN: | 5400924465391 |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva: | Bílá |
| Výška: | 12 cm |
| Šířka: | 30 cm |
| Hloubka: | 19 cm |
| Hmotnost: | 0,8 kg |
| Šperkovnice: | Koženka, kov, sklo |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.