-20 % na vše s kódem ONA2026
Barová židle Xenia 65 cm
Kód: RI-S4522-WHITEDetailní popis produktu
Elegantní barová židle Xenia od značky Richmond Interiors zaujme každého milovníka neobyčejného stylu. Vyniká látkovým čalouněním v bílé barvě, které je velmi příjemné na dotek, a zajistí maximální pohodlí. Atraktivní vzhled židli dodá zlatá kovová podnož, díky níž získává i potřebnou stabilitu. Tento výjimečný kousek se neokouká v žádném interiéru. Navíc disponuje FFRs certifikátem, který zaručuje určitý stupeň nehořlavosti. Díky tomu se hodí i do nekomerčních prostor.
Pozn.: Zobrazené čalounění je White bouclé 900.
#tab-Péče o produkt#
Celý produkt doporučujeme čistit měkkým kartáčem. Vyhněte se silnému tření nebo náhlým prudkým pohybům. Nepoužívejte vysavač. K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Poté můžete přistoupit k odstranění skvrny pomocí neutrálního čisticího prostředku a vody. Znečištěné povrchy čistěte jemnými krouživými pohyby. Po odstranění skvrny nechte tkaninu uschnout při pokojové teplotě.
#tab-Péče o produkt#
#tab-Vzorník čalounění#
Zvolte si odstín, který dokonale ladí s vaším stylem a interiérem. Pokud si přejete jinou variantu čalounění, rádi vám zašleme vzorník látek. Pro zaslání vzorníku stačí kontaktovat naši zákaznickou podporu na chatu, telefonu nebo e-mailem.
#tab-Vzorník čalounění#
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 8720621662976 |
| Materiál: | Látka |
| Barva: | Bílá |
| 3D modely: | Ano |
| Opěradlo: | Ano |
| Výška sedu: | Do 67 cm |
| Materiál podnože: | Kov |
| Výška: | 96,5 cm |
| Šířka: | 45,5 cm |
| Hloubka: | 53 cm |
| Výška sedu: | 65 cm |
| Hloubka sedu: | 45 cm |
| Hmotnost: | 16 kg |
| Čalounění: | Látka (100 % PES) |
| Typ látky: | Copenhagen 900 Bouclé White |
| Podnož: | Lakovaný kov |
| Certifikace: | FFRs certifikát nehořlavosti |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.