momenti novinky
Bílá látková dětská stolička J-line Sheep 35 cm
Kód: J-15373Detailní popis produktu
Zútulněte dětský pokoj s touto roztomilou stoličkou Sheep značky J-line. Připomíná ovečku a vaše děti si sezení na ní jistě ihned zamilují. Její měkké a velice příjemné látkové čalounění je doplněno dřevěnou podnoží, která zajišťuje potřebnou stabilitu stoličky. Zatížit ji můžete vahou až 80 kg.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 5400924153731 |
| Materiál: | Látka |
| Barva: | Bílá |
| Materiál podnože: | Dřevo |
| Výška: | 46 cm |
| Šířka: | 66 cm |
| Hloubka: | 32 cm |
| Výška sedu: | 35 cm |
| Hmotnost: | 3 kg |
| Max. nosnost: | 80 kg |
| Čalounění: | Látka |
| Podnož: | Dřevo |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář