momenti novinky
Jídelní židle Fallon
Kód: RI-S4507-WHITEBOUCLEDetailní popis produktu
Jídelní židle Fallon značky Richmond je čalouněna látkou bílé barvy, která vytváří s černě lakovanou ocelovou podnoží elegantní kontrast. Židle je díky vysokému opěradlu velice pohodlná a využití může najít nejen v kuchyni nebo jídelně, ale také v pracovně nebo u toaletního stolku.
Pozn.: Zobrazené čalounění je White bouclé 900.
#tab-Péče o produkt#
Celý produkt doporučujeme čistit měkkým kartáčem. Vyhněte se silnému tření nebo náhlým prudkým pohybům. Nepoužívejte vysavač. K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Poté můžete přistoupit k odstranění skvrny pomocí neutrálního čisticího prostředku a vody. Znečištěné povrchy čistěte jemnými krouživými pohyby. Po odstranění skvrny nechte tkaninu uschnout při pokojové teplotě.
#tab-Péče o produkt#
#tab-Vzorník čalounění#
Zvolte si odstín, který dokonale ladí s vaším stylem a interiérem. Pokud si přejete jinou variantu čalounění, rádi vám zašleme vzorník látek. Pro zaslání vzorníku stačí kontaktovat naši zákaznickou podporu na chatu, telefonu nebo e-mailem.
#tab-Vzorník čalounění#
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 8720621662600 |
| Materiál: | Látka |
| Barva: | Bílá |
| 3D modely: | Ano |
| Područky: | Ne |
| Materiál podnože: | Kov |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 84 cm |
| Šířka: | 50 cm |
| Hloubka: | 62 cm |
| Výška sedu: | 50 cm |
| Šířka sedu: | 50 cm |
| Hloubka sedu: | 44 cm |
| Hmotnost: | 9 kg |
| Čalounění: | Látka (100% PES) |
| Typ látky: | Copenhagen 900 Bouclé White |
| Podnož: | Lakovaná ocel |
| fv_Barva: | #DAD5CF |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.