Heureka hodnocení 97 %
Bílá nabíjecí stolní LED lampa CAKE
Kód: 1001211Související produkty
Detailní popis produktu
Lampa Cake představuje křehké propojení mezi tradičním řemeslem a moderní nomádskou elegancí. Stínidlo z jemně plisovaného papíru rozptyluje světlo do měkkých tónů a evokuje tak atmosféru klidu a sofistikovanosti. Díky nabíjecí technologii a absenci kabelů se tato přenosná lampička stává ideálním společníkem pro tvoření intimních světelných zákoutí kdekoli ve vašem interiéru, od minimalistického nočního stolku až po knihovnu.
#tab-Péče o produkt#
Papírové stínidlo vyžaduje velmi jemné zacházení; k odstranění prachu používejte pouze suchou prachovku z peří nebo velmi měkký štětec. Chraňte lampu před vlhkostí a přímým kontaktem s tekutinami, aby nedošlo k nevratnému poškození papírové struktury.
#tab-Péče o produkt#
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stolní lampy |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 8718548103252 |
| Materiál: | Dýha, Papír |
| Barva: | Bílá, Hnědá |
| Dekor dřeva: | Ořech |
| Dobíjecí: | Ano |
| Stmívatelnost: | Ano |
| Stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Závit: | Zabudovaná LED |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 0,4 - 10 cm |
| Šířka: | 10 cm |
| Hloubka: | 10 cm |
| Materiál: | Ořechová dýha, papír |
| Stmívatelnost: | Ano (s externím stmívačem) |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pokud byste měli v ruce holandský slovník, pod písmenem “Z” byste mohli najít slovíčko zuiver. Kromě slovníku máte ovšem možnost potkat tento pojem, který lze jednoduše přeložit jako “čistý”, ještě ve světě interiérového designu. A to jako název jedné z nejvýraznějších značek nábytku a interiérových doplňků současnosti. Značka ZUIVER, pohybující se na trhu od roku 2011, dělá významu svého názvu čest – čistotě a jednoduchosti je absolutně věrná ve všech směrech své činnosti. Produkty ZUIVER reflektují požadavky moderního životního stylu a nechybí jim ani dotek současných designových konceptů. U doplňků i nábytku klade ZUIVER důraz na nadčasovost, komfort, ale také kreativitu a nápaditost. I přesto ale produkty promlouvají nekomplikovaným jazykem a cestu si k nim najde každý, komu je blízká myšlenka útulného a zároveň moderního domova, který nepodléhá krátkodobým trendům. Nechte se okouzlit cenově dostupnými kousky ze země tulipánů a proměňte svůj sen o designovém bydlení ve skutečnost.