momenti novinky
Bílá omyvatelná přebalovací podložka Quax Whale 70 x 50 cm
Kód: 54101-EU-WHLSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Lehká pěnová přebalovací podložka Quax Whale je praktickým pomocníkem při přebalování vašeho miminka. Omyvatelný povrch usnadňuje čištění a vytváří hygienický prostor pro výměnu plenek. Zvýšené hrany zajistí bezpečný a pohodlný prostor pro malého drobečka. Kouzelný potisk krásné velryby zaujme pozornost každého miminka.
Pozn. Tento produkt je vyroben bez ftalátů. Interiérové fotografie jsou pouze ilustrační, podložka je s motivem velryby.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 5414375195561 |
| Materiál: | Látka |
| Barva: | Bílá |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 70 cm |
| Šířka: | 50 cm |
| Hloubka: | 11 cm |
| Potah: | 100% PVC |
| Vhodné do pračky na prádlo: | NE |
| Certifikace: | OEKO-TEX Standard 100 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.