momenti novinky
Bílá plastová dětská LED lampa Mr. Maria Elephant 9,5 cm
Kód: BL01ELSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Ve své exkluzivní kolekci Mr. Maria představuje dětské osvětlení Elephant, které si zamilují nejen vaše děti, ale i vy. Ikonická LED lampa v designu malého slona svítí i bez zapojení do elektrické sítě. Díky teplému bílému světlu bude skvělou volbou pro děti, které se bojí usínat za tmy. Lampa je vyrobena z měkkého silikonu bez BPA, příjemného na dotyk a vydrží svítit až 30 hodin. Díky tomu je maximálně přizpůsobivá a můžete ji umístit kamkoli potřebujete bez ohledu na umístění zásuvky. Vylaďte pokojíček vašeho dítěte k dokonalosti a kombinujte spolu různá zvířátka.
Pozn.: Lampička se po 15 minutách sama vypíná.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 8720165221936 |
| Materiál: | Plast |
| Barva: | Bílá |
| Dobíjecí: | Ano |
| Stmívatelnost: | Ne |
| Stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Výška: | 9,5 cm |
| Šířka: | 12 cm |
| Hloubka: | 7,5 cm |
| Lampa: | Silikon (PE) |
| Světelný zdroj: | LED dioda |
| Napájení: | 1 x baterie CR2032 |
| Životnost baterie: | 30 h (120 cyklů) |
| Časovač: | Ano (15 minut) |
| Stmívač: | Ne |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.