-20 % na vše s kódem ONA2026
Bílá plastová dětská LED lampa Mr. Maria Miffy 30 cm
Kód: DB30MF01Související produkty
Detailní popis produktu
Ve své exkluzivní kolekci Mr. Maria představuje dětské osvětlení Miffy, které si zamilují nejen vaše děti, ale také dospělí. Ikonická LED lampa v designu oblíbeného králíčka Miffy, která svítí i bez zapojení do elektrické sítě. Vyzařuje uklidňující teplé bílé světlo, které je jako noční světlo vhodné pro děti i dospělé. Lampa je vyrobena z měkkého silikonu bez BPA, příjemného na dotyk. Vydrží svítit až 24 hodin (Nabíjení trvá 6 hodin přes USB kabel). Díky tomu je maximálně přizpůsobivá a můžete ji umístit, kamkoli potřebujete bez ohledu na umístění zásuvky. Je vybavena stmívacím LED modulem, díky kterému se dá měnit intenzita osvětlení. Dolaďte pokojíček vašeho dítěte k dokonalosti a vyberte si Miffy, Liona, Snuffyho či Borise.
Pozn.: USB kabel je součástí balení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 8720165221776 |
| Materiál: | Plast |
| Barva: | Bílá |
| Dobíjecí: | Ano |
| Stmívatelnost: | Ano |
| Stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Závit: | Zabudovaná LED |
| Výška: | 30 cm |
| Šířka: | 15 cm |
| Hloubka: | 15 cm |
| Stínidlo: | Silikon (PE) |
| Světelný zdroj: | LED |
| Stmívač: | Ano |
| Napájení: | USB kabel |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.