Bílá plastová zahradní židle HORIZON
Kód: 1000394Související produkty
Detailní popis produktu
Židle HORIZON od značky Zuiver je důkazem, že i venkovní nábytek může být stylový, pohodlný a praktický zároveň. Je vyrobena z lehkého, ale mimořádně odolného polypropylenu, který bez problému zvládne slunce, déšť i velké výkyvy teplot. HORIZON má v sobě šmrnc i nenápadnou eleganci, která ladí s jakýmkoli venkovním prostorem – od městského balkonu po prostornou zahradu. Praktické stohovatelné provedení usnadňuje manipulaci i skladování, takže když potřebujete více místa, jednoduše je naskládáte na sebe. Ať už ji zkombinujete s ostatním zahradním nábytkem značky Zuiver, nebo ji necháte vyniknout samostatně, Horizon dodá vašemu venkovnímu prostoru styl i funkčnost v dokonalé rovnováze.
Pozn.: Nábytek skladujte na suchém vnitřním místě. Pokud jej chcete nechat venku, chraňte jej na podzim, v zimě a v období dešťů nepromokavým obalem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní židle |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 8718548093836 |
| Materiál: | Plast |
| Barva: | Bílá |
| Područky: | Ne |
| Materiál podnože: | Plast |
| Stohovatelné: | Ano |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 75 cm |
| Šířka: | 58 cm |
| Hloubka: | 53cm |
| Výška sedu: | 46 cm |
| Šířka sedu: | 41 cm |
| Hloubka sedu: | 40 cm |
| Židle: | Polypropylenový plast |
| Stohovatelnost: | Ano |
| Max. nosnost: | 140 kg |
| fv_Barva: | #e4e1da |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pokud byste měli v ruce holandský slovník, pod písmenem “Z” byste mohli najít slovíčko zuiver. Kromě slovníku máte ovšem možnost potkat tento pojem, který lze jednoduše přeložit jako “čistý”, ještě ve světě interiérového designu. A to jako název jedné z nejvýraznějších značek nábytku a interiérových doplňků současnosti. Značka ZUIVER, pohybující se na trhu od roku 2011, dělá významu svého názvu čest – čistotě a jednoduchosti je absolutně věrná ve všech směrech své činnosti. Produkty ZUIVER reflektují požadavky moderního životního stylu a nechybí jim ani dotek současných designových konceptů. U doplňků i nábytku klade ZUIVER důraz na nadčasovost, komfort, ale také kreativitu a nápaditost. I přesto ale produkty promlouvají nekomplikovaným jazykem a cestu si k nim najde každý, komu je blízká myšlenka útulného a zároveň moderního domova, který nepodléhá krátkodobým trendům. Nechte se okouzlit cenově dostupnými kousky ze země tulipánů a proměňte svůj sen o designovém bydlení ve skutečnost.