-10 % na vše | Jarní radosti
Bílá stmívatelná LED žárovka E27 8,5W
Kód: NL-5181023321Související produkty
Detailní popis produktu
Posviťte si na vaši oblíbenou knížku úspornou LED žárovkou od dánské značky Nordlux, která vám poskytne maximální osvětlení. Žárovka je vyrobena z bílého skla a svítí zářivým bílým světlem. Její výhodou je stmívatelnost, díky níž můžete intenzitu světla ovládat dle potřeby. Žárovka se závitem E27 je vhodná pro osvětlení celé místnosti i pro vytvoření intimní atmosféry s tlumeným světlem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 6923933818372 |
| Materiál: | Sklo |
| Barva: | Bílá |
| Stmívatelnost: | Ano |
| Závit: | E27 |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 10,4 cm |
| Průměr: | 6 cm |
| Typ žárovky: | E27 |
| Příkon: | 8,5W |
| CRI: | 80 Ra |
| Svítivost: | 1055lm |
| Barva světla: | 2700K |
| Stmívatelnost: | Ano |
| Rozptyl světla: | 360° |
| Energetická třída: | E |
| Životnost: | 15000 h |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.