Vyhrajte pohovku a poukazy
Bílá stojací lampa J-line Couple 155,5 cm
Kód: J-35390Související produkty
Detailní popis produktu
Ukažte světu, že patříte k milovníkům originálních designových kousků. Stojací lampa Couple od značky J-line rozhodně zaujme! Jak její název napovídá, je tvořena dvěma lidskými postavami, ze kterých ale vidíme jen spodní části jejich těl. Zbytek je rafinovaně skryt pod stínidlem, což do interiéru přinese zajímavou atmosféru.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 5400924353902 |
| Materiál: | Látka, Pryskyřice |
| Barva: | Bílá |
| Výška: | 155,5 cm |
| Průměr: | 36 cm |
| Hmotnost: | 11,5 kg |
| Světelný zdroj: | 1xE27 max. 60W |
| Stínidlo: | Látka |
| Podstava: | Pryskyřice |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.