-10 % na vše | Jarní radosti
Bílá stolní lampa J-line Portguy 58 cm
Kód: J-2107Související produkty
Detailní popis produktu
Originálně řešená stolní lampa Portguy od značky J-line rozzáří váš interiér a upoutá pozornost každého, kdo ji spatří! Zaujme především soškou člověka, která propojuje podstavu s látkovým stínidlem. Zapnete-li lampu ve tmě, bude soška vrhat nápadité stíny. Díky bílé barvě bude vypadat skvěle v jakémkoliv interiéru a v kombinaci se světlými dekoracemi a nábytkem. Posviťte si v ložnici, pracovně nebo obývacím pokoji – zkrátka kdekoliv potřebujete!
Pozn.: Žárovka není součástí balení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 5400924021078 |
| Materiál: | Látka, Pryskyřice |
| Barva: | Bílá |
| Počet žárovek: | 1 |
| Stmívatelnost: | Ne |
| Závit: | E14 |
| Výška: | 58 cm |
| Šířka: | 27 cm |
| Hloubka: | 18 cm |
| Hmotnost: | 2,35 kg |
| Délka napájecího kabelu: | 165 cm |
| Světelný zdroj: | 1x E14, 5 W |
| Stínidlo: | Látka |
| Podstava: | Bílý polyresin |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.